Firma Detayları

KİLSAN KİL SANAYİ VE TİC.A.Ş. Üretim

Kırmızı pişmiş toprak sanayiinde ülkemizin hem üretim hem pazar payı bakımından lider kuruluşu olma vizyonuyla KİL-SAN Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş., 350.000 m2 arazisi üzerindeki 40.000 m2 kapalı alanda, günlük 2.800 ton toprak işleme kapasitesiyle, 29 adet robota sahip, tamamı PLC kontrollü üç üretim hattında, dünyanın en büyüğü koruyan 220 metre uzunluğundaki tünel fırınında doğalgaz kullanarak dört grupta ürettiği 21 farklı ürünü pazara sunmaktadır.


TECRÜBE

KİLSAN A.Ş., 1951’den bu yana sektöründe öncü olmuş ve tuğla sanayiinde ülkemizin hem üretim hem de pazar payı bakımından lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiştir. 


SÜREKLİ YENİLENME ve İYİLEŞTİRME 

KİLSAN A.Ş., sürekli kendini yenileyen teknolojisi, Ar-Ge laboratuvarı ve günümüz inşaat tekniklerini takip eden ürünleriyle pazarda öncülüğünü sürdürmektedir. 

YAKINLIK

KİLSAN A.Ş., İstanbul’daki tek tuğla fabrikasına sahip olması ve 300’ün üzerinde satış noktasıyla size en kısa mesafedeki tuğla üreticisidir. 


KALİTE STANDARTLARI 

KİLSAN A.Ş., Yapı Malzemeleri Yönetmeliği kapsamında TS EN 771-1 ve TS 1261 Standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. 


7 GÜN/24 SAAT SEVKİYAT 

KİLSAN A.Ş., müşterilerinin memnuniyetini her koşulda ön planda tutarak, siparişe göre, istenen gün ve saatte, ihtiyaç duyulan ürünü sevk etme imkânına sahiptir. 


ZENGİN ÜRÜN YELPAZESİ

KİLSAN A.Ş., kalite kontrol laboratuvarı ve otomasyon sistemiyle üretiminin her aşamasında takip ve kontrol altında tuttuğu dört grupta 21 farklı ürünü pazara sunmaktadır. 


ÜRETİM KAPASİTESİ

KİLSAN A.Ş., Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesiyle yüksek adetlerdeki siparişleri kısa sürede karşılayabilecek güce sahip bir işletmedir. 

AMBALAJLI PALETLERDE ÜRETİM 
KİLSAN A.Ş., palet üzerinde ambalajlanmış ürünleriyle alıcı ve kullanıcılara avantajlar sunar.

SOSYAL HAKLAR
KURULUŞ YILI
1951
ÇALIŞMA SAATLERİ
  • 15 Ekim itibari ile alımlarımız başlayacaktır.

KİLSAN KİL SANAYİ VE TİC.A.Ş. İlanları