Firma Detayları

VORNE-İLERİ PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ Üretim
1985 yılında küçük bir atölye olarak faaliyete başlayan İleri Kalıpçılık, 2002 yılında Pencere ve Kapı sistemleri konusunda Vorne markasıyla 50.000m2 açık, 36.000m2 kapalı alana sahip tesisinde üretime başlamıştır. Şirketin ticari ismi 2013 yılında İleri Pencere ve Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞ olarak değiştirilmiştir.
 
Vorne, günümüzde ülkenin büyük yerli sermaye yatırımlarından birisi haline gelmiştir. Türkiye ve yurtdışında 40’ın üzerindeki pazar için, İstanbul Hadımköy’deki modern ve yüksek teknoloji fabrikasında Dünya standartlarında üretim yapmaktadır.
 
Vorne’nin başarıları aldığı ödüllerle de tescil edildi. İhracat Performans Ödülü ve her yıl layık görüldüğü İstanbul Maden ve Metaller İhracatçılar Birliği, ‘’İhracatın Yıldızları’’ gibi ödüller, Vorne için kendine yeni hedefler belirleme yolunda itici güç olmaya devam etmektedir.
 
Hedeflerini gerçekleştirme yolunda ‘Takım Anlayışı’ ile hareket eden Vorne, tasarım, üretim ve sunum süreçlerindeki; teknolojik gücünü, çalışanlarının dinamizm ve sürekli gelişimlerini birleştirerek, tüm Dünya’da tanınan bir marka olma yolunda, emin ilerlemeye devam etmektedir.
 

SOSYAL HAKLAR
KURULUŞ YILI
1985
ÇALIŞMA SAATLERİ

VORNE-İLERİ PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ İlanları